IŞIK Kelime Bulucu 1.0 Beni Oku & Help Me

Işık Kelime Bulucu ,  İLKER IŞIK

IŞIK Kelime Bulucu 1.0

 

IŞIK Kelime Bulucu 1.0 (Türkçe) olarak TDK (http://tdkterim.gov.tr/bts/) sözlüğüne uygun yaklaşık 75.000 kelime içermektedir. Programın amacı verilen harflerden Türkçe olan kelimeleri bulmaya yardım etmektedir. Programın proje düşüncesi şu anda revaçta olan kelime bulma oyunlarından esinlenerek yapılmıştır.

 

TRT1 Bir Kelime Bir İşlem televizyon programı için verilen 8 harf ve 1 joker olayından esinlenmiştir. Tamamen düzgün ve kullanılabilen kelimeler üretilmektedir.

 

http://www.gamyun.net/  internet sitesindeki bulunan Kelime Oyunu , Kelimeyun , Kelime sayar , Adet , Uzunluk , Kelime kule oyunları ilede tamamen olumlu kelimeler bulmaktadır.

 

http://www.mynet.com/   Kelime oyununda 8 harften 3 harfe kadar kelimeleri tam olarak bulmaktadır.(Uygunluğu tamamen denenmiştir ve 120. Bölüme kadar devam edilmiştir. Siz daha fazla etap atlayabilirsiniz.)

 

http://www.kelimator.com/   Sitesine uygun kelimeler üretebilir.

 

http://www.haydibil.com   Sitesinde bulunan Kelime Avı, Kelime Bul, Kelime Türet vb. Oyunlar içinde uygundur.

 

games.lg.web.tr/kelimator/

 

http://www.lafcambazi.com/

 

http://www.oyunus.com/    Wordabula  Kelimetris Kelime Bulmaca Kelime Hazinesi,

Kelime Avı, Deşifre, Harfilo gibi oyunları oynamanıza imkan verir

 

 

Program sadece bilgilendirmek amaçlı yapılmıştır. Programı lütfen hile için kullanmayınız .  Kelime hazinenizi geliştirmek için tam aradığınız program.  Programla sitelere gönderme özelliği vardır ancak sitelerde bu tür programlarla oynamak yasaktır. Lütfen oynadığınız oyunların kurallarına uyunuz. Sitelerde Hile için değilde bilgi almak için kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim…

 

 

 

Önemli Not : Program satılırken yukarıdaki kutu ile değildir sadece o sanallık için oluşturulmuş bir ambalajdır

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !